NamaJawatanEmel [@mot.gov.my]Tel
Mohamad Radzuan Bin MazlanSetiausaha Bahagian radzuan03-8892 1408
Stien Van LutamTimbalan Setiausaha Bahagian stien03-8892 1375
Muhamad Fadhli Bin Zainul AbidinKetua Penolong Setiausaha Kanan mfadhli03-8892 1416
Asnawi Bin Abd LatifKetua Penolong Setiausaha asnawi03-8892 1414
Flora Chin Lee SaWakil Tetap flora+1 (514) 954 5771
Nurul Hidayah Binti Abd. RahmanKetua Penolong Setiausaha nurul03-8892 1412
Nurulhakeem Bin HasimKetua Penolong Setiausaha Kanan hakeem03-8892 1413
Voon Miaw ThinKetua Penolong Setiausaha voonmt03-8892 1181
Affi Syaffizal Bin SharifPenolong Setiausaha Kanan affisyaffizal03-8892 1425
Md. Ibrahim Bin Md. RazalePenolong Setiausaha Kanan ibrahim03-8892 1540
Nurul Nadiah Begum Binti Sahabuddin KhanPenolong Setiausaha Kanan nurulnadiah03-8892 1470
Nurul Syazana Binti SofianPenolong Setiausaha Kanan syazana03-8892 1422
Wan Noorsarabila Binti Wan ZaizodinPenolong Setiausaha Kanan wansarabila03-8892 1417
Afiq Syah Putra Bin Mohamad MurniPenolong Setiausaha afiqsyah03-8892
Barnabas Yong Rian FockPenolong Setiausaha barnabas03-8892 1424
Muhamad Haniff Bin KamaruzamanPenolong Setiausaha haniff03-8892 1426
Noor Farahaini Binti Md GhazalliSetiausaha Pejabat - Wakil Tetap farah+1 (514) 954 5771
Rozihayati Binti SahlaniSetiausaha Pejabat-Setiausaha Bahagian rozihayati03-8892 1409
Siti Rozana Binti Md YusofSetiausaha Pejabat - Timbalan Setiausaha Bahagian rozana03-8892 1376
Mohd Faizal Bin Mohd KusainiPembantu Tadbir mohdfaizal03-8892 1427
Kamarul Imran bin AzmiPembantu Tadbir kamarul03-8892 1430
Nurul Fadhilah Binti Che Noor AzamPembantu Tadbir nurulfadhilah03-8892 1429
Syed Norahimi Bin Syed HussinPembantu Operasi SyedNorahimi03-8892 1431