Mantan KSU

​​​Bil

Nama

Tempoh

1

Raja Azam Bin Raja Kamarulzaman

27 Mei 1964 - 31 Disember 1970

2

Dato' Hj Abu Hassan Bin Abdullah

1 Julai 1972 - 30 Jun 1973

3

Tuan Syed Mahadzar Bin Syed Hussein

1 Ogos 1974 - 11 November 1977

4

Dato' Mohd Noor Bin Hassan

19 September 1977 - 1 Mac 1981

5

Tan Sri Ishak Bin Tadin

1 Mac 1981 - 31 Mei 1986

6

Tan Sri Dato' Ramon V. Navaratnam

1 Julai 1986 - 31 Ogos 1989

7

Dato' Dr. Md Nor Bin Abd Ghani

1 September 1989 - 15 September 1992

8

Tuan Hj Wan Awang Bin Wan Yaacob

16 September 1992 - 31 Disember 1995

9

Datuk Othman Bin Mohd Rijal

1 Januari 1996 - 16 Jun 1999

10

Dato' Zaharah Bt Shaari

21 Jun 1999 - 2 Julai 2005

11

Dato' Muhd Safaruddin Bin Muhd Sidek

7 Julai 2005 - 8 Oktober 2006

12

Dato' Sri Haji Zakaria Bin Haji Bahari

13 Oktober 2006 - 25 Januari 2010

13

Datuk Seri Long See Wool

26 Januari 2010 - 17 November 2014

14

Dato' Sri Dr. Ismail Bin Hj. Bakar

18 November 2014 - 15 Disember 2015

15

Datuk Seri Hj. Saripuddin Bin Hj. Kasim

16 Disember 2015 - 7 Januari 2019

16

Datuk Mohd Khairul Adib Bin Abd Rahman

7 Januari 2019 - 30 September 2019